Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tehetnék az állandó...

Hogyan tehetnék az állandó rosszkedv, feszültség, idegesség, hirtelen harag ellen?

Figyelt kérdés

Próbálok türelmesebb, jobb lenni, de nem akar sikeredni...

Minden segítő szándékú hozzászólást köszönök!



2016. júl. 28. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Pszichofitnesz.
2016. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Először is azokat a tényezőket kell kiküszöbölni (ha lehet), amik ezt az állapotot váltják ki. Egy számodra kellemes környezetet kell kialakítani. Rosszkedv ellen a legjobb a társaság. Gyógyszerek is szóba jöhetnek, növényi kivonatú, nyugtató és stresszoldó készítmények. Fontos a foglalkozás, sport, valamilyen hobbi amit szeretsz csinálni.

Ha mindezek ellenére továbbra sem javul az állapotod, orvoshoz kell menni.

2016. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Gondold végig hány kedves és jó embert bántottál meg a viselkedéseddel és még hányat fogsz... Nekem ez segített abban hogy érezzem magamban az erőt a változáshoz. Na meg olyan munkakörbe keveredtem ahol fontos hogy tudd kezelni az embereket. Ezt pedig úgy tudtam kivitelezni hogy először magamat tanultam meg kontrollálni.
2016. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pszichofitnesz nagyon jó tipp. Sohasem hallottam róla korábban. El fogom olvasni. Köszönöm.

Kedves 2. Válaszgyó: Sajnos sok olyan probléma, kényelmetlen helyzet, stressz van az életemben, amit nem tudok kiküszöbölni, viszont szeretném jobban kezelni tudni, persze gyógyszer nélkül.

2016. júl. 28. 20:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Na de hogyan lehet önkontrollt elsajátítani?
2016. júl. 28. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Végezz el egy Agykontroll tanfolyamot! De segít pl. Reiki tanfolyam elvégzése is....Továbbá rendszeres meditációt is javaslok! Hidd el: megváltozik az egész gondolkodásod, az egész életed!
2016. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó vagyok. Balogh Béla: Egységtudat meditációja fenn van a neten, nem kell hozzá semmi tanfolyam vagy különösebb meditáció ismeret. Csak adj magadnak napi 2* fél órát és hallgasd! Már ez csodákat tud művelni 😉
2016. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megkerestem a meditációt, este meghallgatom. Köszönöm!
2016. júl. 28. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, remélem Neked is legalább annyit segít, mint nekem annak idején! Nehezebb időszakomban a mai napig előveszem és már az első hallgatásnál jobban vagyok! De: ha először hallgatod életedben, ne várj csodát egyetlen alkalomtól! Próbálj rá szánni legalább 1 héten keresztül reggel és este fél - fél órát! Hidd el, csodákat tesz 😉
2016. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és én még annyit szólnék hozzá: Én elolvastam ezt a könyvet is (Balogh Béla: Egységtudat), együtt a kettő még hatásosabb! De ha csak nyugodt körülmények közt hallgatod a meditációt és el tudsz lazulni közben, az is szuper eredményekkel fog járni! 😊
2016. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!