Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi válthatja ki ezt a problémát?

Mi válthatja ki ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Egy ideje kezdem egyre rosszabbul érezni magam lelkileg. Értsd ez úgy, hogy gyakran minden ok nélkül lehangolódom, nincs kedvem semmihez, szomorúnak érzem magam, de nem tudom miért. Most pl családdal vagyok nyaralni és tényleg olyan jó helyen vagyunk, jók a programjaink(anyám nagy szervező), és van, hogy most fél órákra el is kerül ez a szomorúság, de aztán teljesen váratlanul visszajön. És nem tudom mi lehet az oka, az életem minden szempontból rendben van, nem történt velem semmi ami miatt lehangolt lehet az ember, de mégis gyakran rámjön ez a hülyeség, ilyenkor befekszem az ágyba és megmozdulni is alig akarok. Egyszerűen nagyon rossz a közérzetem. Van amikor még az ölelés meg a kedves szavak sem esnek jól, zavarnak, inkább egyedül akarok maradni. Azt tudni kell rOlam, hogy naponta órákat hallgatok zenét, de vegyesen, vidámat, szomorút, keményet... A zene lehet ilyen hatással valakire? Csak mert mostanában átszoktam a lassú, szomorú zenékre. Lehet ez valami egészségügyi probléma jele? Vagy mégis lelki baj, csak nem jöttem rá a okára? Bár az is lehet, hogy ez csak valami ideiglenes kamaszkori tünet? (14 vagyok) Légyszives normális választ küldeni, ami esetleg segíthet is, mert ez kezd egyre ijesztőbb lenni.

2016. aug. 2. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg a hormonvaltozasokkal jaro erzelmi ingadozas, hangulatvaltozasok. Nehez, de mindenki atesik rajta. El fog mulni, csak ne fordulj be. Meg kell elni a szomorusagot is, csak nem szabad beleragadni. :)
2016. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!