Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris depressziósok! Ti...

Bipoláris depressziósok! Ti mikor épp fent vagytok, nem féltek a mélyzuhanástól már előre? Mennyire visel meg titeket a hangulatváltás?

Figyelt kérdés
Környezetetek mennyire megértő/támogató veletek?

2016. aug. 3. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

De néha félek. Azonban próbálok nem erre gondolni. Persze hatástalan, hiszen utána úgyis hosszú-hosszú ideig tartó mélypont következik, tehetek ellene bármit. :) NAGYON Megvisel, és mivel többet vagyok lent, és semmi okom nem lenne... Már kezdek beleőrülni és csak egy kiutat látok...Pedig oly sok mindent próbáltam már, de nem ért semmi semmit...

18/f

Remélem neked jobb lesz^^ Kitartást Kívánok...

2016. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szedsz valamilyen gyógyszert? Nem segít?


Én nem szedek semmit,de nem azért,mert nem akarok,vagy mert ne lenne rá szükségem. Nálam a hangulatváltások ráadásul egy nap alatt többször is jönnek. Megoldás talán bennem van,kívülről eddig semmi nem segített nekem sem.

Kitartást neked is!

2016. aug. 5. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem szedek semmit, csak nyugtatót, ha nem bírok már létezni sem és muszáj emberek közé mennem... Köszönöm :)
2016. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálok nem gondolni rá,így nem érdekel annyira.De ha már érzem,hogy zuhanok,akkor nagyon is megvisel.Arra kell gondolni,hogy egyszer majd vége lesz a mélységnek!
2016. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!