Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus tud segíteni...

A pszichológus tud segíteni abban, hogy ne akarjak párkapcsolatot és ne szenvedjek a hiánya miatt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és mi történt?

Leírnád kicsit részletesebben, hogy mi a baj?

2016. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

20/L vagyok

Évek óta vágyom valakire, 10 csalódást átéltem, még nem volt senkim. És egyre jobban zavar. Eddig el tudtam nyomni az ebből fakadó rossz érzést, de most kezd visszajönni és durvábban. De én nem akarok ilyet érezni többet

2016. aug. 15. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Át tudja beszélni veled, hogy ez mit okoz benned, mi lehet a "csalódásaid" hátterében. Mondjuk szerintem, hogy mit rontasz el, avgy miért nem jön össze, arra neked kell rájönnöd már azután, hogy volt 1-2 kapcsolatod. De azért a pszichológus is sokat segíthet az együttgondolkodással.
2016. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
az természetes ösztön hogy az ember párkapcsolatot akar, vagy ha nem is, de tartozni valakihez. ha ennyiszer csalódtál, akkor valamit nem jól csinálsz. ő abban tud neked segíteni, hogy rávilágítson, hol a hiba. ha megtanulod ezt kiküszöbölni, akkor sínen lesz a dolog. ez persze nem ilyen egyszerű hiszen ez nem matek. csak vázlatosan.
2016. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!