Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért idegesítenek mostanában...

Miért idegesítenek mostanában ezek a dolgok ennyire?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje feltűnt, némelyik kiskoromban is megvolt már de ezek közül néhány annyira fel tud cseszni, hogy szinte idegrohamot kapok.

-Nem bírom elviselni, ha valaki belenyúl a tányéromba, elvesz a kajámból. Alapból ha eszek, kb nem lehet hozzám szólni (Viccesen hangozhat de sokszor tényleg így van.) Ideges leszek ha hozzámszólnak és beszélnem kell mert valahogy nagyon bele tudok mélyedni az evésbe vagy nem tudom. Ami azért gázos mert tesóm gyereke még kicsi és mások kajájába bele szokott nyúlkálni én meg mindig tiszta stresszben vagyok ha nem a kisszékében ül, hogy majd idejön, belenyúl a tányéromba. Mert ha belenyúlnak már nem tudom megenni.

-Nagyon idegesít mikor sok ember beszél körülöttem egyszerre. Ilyenkor egyre rosszabb lesz, elmerülök abban a sok információban amit hallok és nagyon rosszul leszek tőle.

-Nem szeretem a felesleges testi kontaktust, ha rokonok puszilgatnak, ölelgetnek vagy ha a kocsiban ülve hozzáérek valakihez. Ez is nagyon ki tud készíteni.

-Kikészülök sok ember közelében. Mostanában ha nem muszáj nem buszozok inkább lejárom a lábam a tűző napon csak ne kelljen buszra szállnom.

-Nem bírom ha leveszik a fejemről a fejhallgatót, vagy így megkopogtatják, iszonyatosan irritál.

Nagyjából ennyi ami eszembe jutott és egyébként ezek a dolgok függnek a lelkiállapottól. De volt már, hogy kisebb dolgon idegrohamot kaptam és ordítani tudtam volna.

Próbálom ezeket leküzdeni de mostanában egyre rosszabb, hiába érzem úgy, hogy boldogabb vagyok.



2016. aug. 16. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta vannak ezek? Nem ért valami olyan hatás ami kiváltotta? Valószínűleg kicsi korod óta nincs meg mindegyik. Érdemes volna megkeresni a kiváltó okokat.
2016. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiu vagy lány?
2016. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdező válasza:

Mit mióta, mit mióta !!!!???????

Nem mindegy hogy fiú vagyok-e vagy lány, mi közöd hozzá wazze!!?????


:)

2016. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

18 éves lány vagyok.

És kb egy.két éve van ez erősebben. Pedig, pont, hogy azóta vagyok boldogabb és látom pozitívan a világot :)

Előtte voltak a családban tragédiák, ebből kifolyólag még több probléma szóval sokáig a padlón voltam, nem tudom ,hogy esetleg ezek a dolgok válthatták e ki.

2016. aug. 16. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak ezért kérdeztem, mert sokszor a múltbeli események, erősen hatnak a mindennapjainkra anélkül, hogy ennek tudatában lennénk.

Lehet benned valami feszültség vagy félelem, mert most ugyan jobban mennek a dolgok és boldogabb vagy, mégis tartasz tőle, hogy megint történhet valami rossz veled, vagy azokkal akiket szeretsz. Akikkel már történtek rossz dolgok, azok tudják, hogy a boldogság, nyugalom milyen nagy kincs, és a félelem az elveszítése miatt mindenkiben benne van hosszú évekig.

2016. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, akinél később jönnek elő a régi sérelmek, a gyász, stb... De én sem szeretem, ha belenyúlkálnak az ételembe - sok más embertársammal egyetemben.
2016. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!