Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le a gátlásaimat?

Hogyan küzdjem le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
Nagyon tehetséges vagyok rap zene, és éneklés és úgy alapvetően zenei téren, de gátlásos vagyok, és fogalmam sincs hogyan érjem el, hogy fesztelenül képes legyek rappelni, vagy egyéb dolgot csinálni, mivel valamiért nem merek önmagam lenni. Fogalmam sincs mit tegyek.

2016. aug. 18. 08:22
 1/2 hosszúhajú ***** válasza:
két úton. az egyik, a rutin. ha valamiben már gyakorlottabb vagy, biztosabb magadban, vannak pozitív tapasztalataid, pozitív mintáid, akkor ott biztonságosabbnak érzed magad. Ez gyakorlás, amit mindig kicsibe kell kezdeni. Barát előtt, 1-2 családtag előtt, majd bővíteni a kört, nem rögtön 20 ember elé állni. és ahogy rendszeresen szerepelgetsz, és pozitív visszajelzést kapsz, egyre otthonosabban érzed a zenében magad. A másik út mentálisan. Ez pszichológia, a félelem leküzdéséről beszélek. A félelmeket jó kibeszélni másokkal, tapasztalatokat cserélni.. az a tapasztalat, hogy amint nagyobb lesz a rutinod, és sok elismerést kapsz, úgy majd egyre kevesebb lesz benned a félelem, hiszen mitől is félnél, ha mindig dicsérnek,
2016. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt hogy így dúdolgattam, de eltorzított hanggal, és már megkaptam soskzor, hogy nekem énekelnem kellene, mégse tudnék komolyan gátlások nélkül..
2016. szept. 2. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!