Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan találhatnék pszichológust?

Hogyan találhatnék pszichológust?

Figyelt kérdés

nem érzem magam úgy, hogy most ki tudnék lábalni, egy kis segítség kéne. Tudom hogy kórházban van ilyen ingyenes kezelés vagy mi, de nem tudom hogyan tudok elmenni rá.

A másik meg hogy család és ismerősök előtt szeretném titokban tartani, mert bátyám is járt és azért keltett némi nem tetszést, meg stb. és ebből szeretnék kimaradni.


Tudom hogy nincs konkrétan semmi bajom vagy nem tudom én meg tudom állapítani-e, de az biztos, hogy legalább egy iránymutatás nem ártana.. úgy érzem segítség kell.


19/L



2016. aug. 28. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább barátot keress. :)
2016. aug. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Flamantuk válasza:
Csehák Hajnalka pszichológus a legjobb.
2016. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tb által támogatott terápiát lehet találni, de neked inkább lelki támogatás kéne... iskolapszichológus, családsegítő, nevtan ami ingyenes igénybe vehető, mivel 18 fölött vagy, nem kell szülői engedély, és természetesen nem adnak ki rólad semmit...
2016. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!