Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológusnak milyen...

Egy pszichológusnak milyen ajándék lenne a legjobb, ha már 1éve hozzá jártam?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehet akár 1 doboz bonbon,valamilyen csoki,Milkának van például "Köszönöm" felíratú bonbonja. Akkor lehetne akár cserepes virág,vagy üdvözlőlap,amire írsz egy személyes köszönetet,vagy írhatsz rá idézetet is. Vehetsz neki valamilyen kedves kis dísztárgyat is. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2016. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy Audi A6-osnak biztos örülne, de gondolom arról nem lehet szó.
2016. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Merci desszertet vegyél neki. Franciául azt jelenti, hogy köszönöm.


Te vagy a legszebb csillag életem egén, Te vagy a horizont a szívem tengerén, Te vagy a napsugár, mely átjárja mindenem, Merci, hogy vagy ...

2016. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

semmilyet. nem fogadhatja el az etikai kódex miatt. bocs, én elhiszem, hogy hálás vagy neki, de bőven elég, ha csak egy köszönömöt mondasz neki, az ajándék már túllépi a pszichológus-kliens kapcsolat határait.


egy pszichológus hallgató

2016. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Ha még mindig jársz hozzá, akkor semmilyen ajándék nem jó. Azt viszont megbeszélheted vele, hogy miért szeretnél ajándékot adni neki!

Ha megbeszélten a terápia lezárásaként az utolsó alkalommal mész, akkor is a legjobb, ha szóban fejezed ki a háládat. Esetleg készíthetsz Te neki valami kis apróságot.

2016. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

A legnagyobb köszönet, ha gyógyulsz. Ezen felül nincs szüksége semmire.

Kivéve, ha ...

2016. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nereida3 ***** válasza:
100%
Én nem vittem semmit. Tkp. ez kezelt-kezelő viszony, és igaz, hogy ismeri az életemet, mégsem egy meghitt kapcsolat. Elég pénzt hagytam én ott. :D
2016. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém elfogadott ajándékot (tea + könyv) és nem tudok róla, hogy az etikai kódex tiltaná. Szép is lenne, ha pl. egy saját kézzel készített kerámiát vissza kellene utasítania. Tapasztalatom szerint amúgy a legjobb ajándék az, ha leírod szépen, hogy miért vagy hálás neki, mennyit segített neked, mikben változtál, mennyivel jobban érzed magad. Nálam bejött :)


Egy pszichológus

2016. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!