Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Formák deformálòdása?

Formák deformálòdása?

Figyelt kérdés

Eddig is néha észre vettem hogy néha csak ùgy megszédültem (vagy valami ilyesmi). Tehàt egyhelyben àlltam vagy ültem és a tàrgyak,formàk maguktòl 'elmozdultak' 'megnyùltak'

Nem tudom érthetô e így ...

Pl vezetés közben azt vettem észre hogy a szembe jövô autò formàja megvàltozott és mintha megnyùlt volna. Tehàt mintha az én sàvomban közlekedett volna.

Ami viszont tegnap történt az nagyon megijesztett.

Àlltam a fürdôszobàban és lefele néztem mellettem volt a zuhany kabin ami négyszög alakù ( én a zuhanykabin egyik sarkànàl àlltam)

Lefele néztem és egyszer csak mintha megnyùltak volna a kabin oldalai. Deltoid vagy rombusz alakù lett ...


Szerintetek ez mi lehet???

Màr ùgy érzem hogy ezzel orvoshoz kellene fordulnom. De vagy totàl idiótànak titulàl vagy kiröhög ...


24-N



#agybaj #Térlàtàs
2016. szept. 23. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ez az sm betegség első jele. Nem akarlak megijeszteni, de jobb ha nem mész vele orvoshoz. Alapjáraton zombit csinálnak belőled, mire meg lesz az eredmény és diagnosztizálják nálad az sm betegséget. Jobb lenne, ha inkább olvasgatnál róla előbb, és megpróbálnál magadon segíteni. Mondjuk rendszeres légzőgyakorlattal, és nagyon figyelj oda, hogy a táplálék az csak is szerves eredetű, és ez is csak alaposan megrágva emészthető.Kerülni kell a kálisó, a káliumozott élelmiszerek fogyasztását is. Csinálhatsz magadnak beöntést, és kúraszerűen fogyassz desztillált vizet. Egyél sok tojást, tojásos ételeket. A folyamatos folyadékbevitel szintén segíti az emésztést. Közben menj el vért adni, minél sűrűbben. Több tanácsért keress privát
2016. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló orvos?

Nem kell megijeszteni szegény kérdezőt, s nem kell diagnosztizálni, mert lehet hogy semmi köze ehhez a betegséghez. Amúgy szerintem mégis meg kéne beszélned egy orvossal, mert súlyos betegség is okozhatja. Egy alapos kivizsgálásból kiderülhet, hogy mi okozza.

2016. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szemészeti betegség is okozhatja, minél előbb menj orvoshoz vele!
2016. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!