Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Normális ha 2-3 nappal ezelötti napokra alig emlékszem?

Mármint tudnék mondani, de lehet azokat a napokat tökéletesen nem tudnám elmondani, az egy héttel ezelőtti dolgokra már szinte hogy nem is emlékszem.

2016. szept. 25. 09:41  Privát üzenet  

A válaszok
Mit csináltál a múlt héten?

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. szept. 25. 10:06 Privát üzenet
Hány éves vagy?

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. szept. 25. 10:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor teszteljek, ha 31-én volt az aktus, és előtte 3-4-5 nappal múlt el a menszesz (pontosan már nem emlékszem)?
Mi volt annak a zenének a címe ami szólt a mai éjjel nappal budapestben? ő annyira emlékszem hogy hajós rész után volt mikor a hapi letaperólta a csajt.
A szerdai éjjel nappal budapest ben amikor Laliék a diszkoban voltak mijen zene ment mert nagyon tetszik és már halottam is csak nem emlékszem a nevére lécci segicsetek?
A fogamzásgátlómat az utolsó menstruációs napomon vettem be (vagy nem emlékszem, lehet, hogy egy nappal utána). Most így is véd-e a tabletta?
Másnak sem jön fel újabban a megválaszoltak listájában a kérdés, ha csak a kérdező kommentelte, és nincs újabb válasz? Jól emlékszem, hogy pár nappal ezelőttig még ilyenkor is...
Miért van az, hogy néhány nappal, héttel, hónappal ezelőtt elmondott dolgokat ugyanannak a személynek ismét elkezdem mesélni? Miért nem emlékszem rá, hogy egyszer már elmondtam neki?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!