Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az ha vasút átjáróba...

Miért van az ha vasút átjáróba járok a vonat elé szeretnék lépni és meghalni?

Figyelt kérdés

Mindig amikor átmegyek egy vasúti átjárón arra gondolok, hogy félre kéne tenni a kocsit és megvárni a vonatot, hogy elgázoljon. Ez olyan szinten van már, hogy a átjárótól kiszámolom szemre, hogy az átjárótól számítva 30m után megállok betartva a KRESZ szabályokat és kiszállnék megvárni a járművet.


Ez általános suli óta így van, csak tagnap volt egy szitum, hogy mintha valami átvette volna felettem a irányítás és valamiért tényleg leparkoltam a átjárótól, már nyitottam az ajtót amikor rájöttem, hogy mit csinálok.


Hozzáteszem senki a közeli hozzátartózóim között s még a ismerőseim közül se hallottam öngyilkosságot elkövető emberről.

Erről senkinek se merek beszélni, csak így anonim formába. Most kezd ez rajtam kiteljesedni. Félek, hogy kárt teszek magamba. Amit nem akarok, mert azon kívül, hogy buta ember vagyok a magam szintjén jól érzem magam.


2016. szept. 27. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
menj pszichiáterhez azonnal, mert ennek tényleg nem lesz jó vége!!!
2016. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudnám ezt bárkinek is elmondani, esetleg másik városba vagy nem tudom. Félek.
2016. szept. 27. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki eljátszik a gondolattal, hogy mi lenne ha? Nem komoly. Én a 10. en lakok. Minden nap elképzelem, hogy mi lenne ha? De valójában soha sem komolyan. Ha odaérsz, kapcsold be a rádiót, és hallgass zenét, híreket, bármit.
2016. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!