Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől van? Segítség?!?!

Ez mitől van? Segítség?!?!

Figyelt kérdés

Nagyon erős személyiségű ember vagyok, de mostanában el vagyok veszve.Soha nem történt meg ilyen velem, de mostanában mindenen sírni tudnék.Ha az iskolában úgy érzem, hogy rosszul írom meg a dolgozatot, vagy ha a barátaim megbántanak, a szüleim ha "viccelődnek rajtam" egyszerűen elkezdenék bőgni, mint egy óvodás, vagy legszívesebben világgá tudnék menni.Nem éreztem még ilyet és nem tudom, hogy mitől van.Nem szoktam feledékeny lenni, most meg olyan alapvető dolgokat felejtek el és hagyok el amit normál ember nem.Elhagyom az iskolai felszerelésem meg ilyenek.Amolyan szétszórt lettem, vagy nem tudom hogy mondják :D Azzal csesztetnek a szüleim és a barátaim, hogy tanuljak mert megbukok.Amit nem értek mert életembe nem voltam olyan rossz tanuló.El tudják venni a kedvemet mindentől.olyan energiavámpírok.A szüleim se hagynak békén, mindig a negatívat látják és ezt meg is mondtam nekik.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?Nagyon szeretném ha valaki segítene.Előre is köszönöm!!!



2016. szept. 27. 22:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha nem jó kategóriába helyeztem a kérdést
2016. szept. 27. 22:36
 2/3 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak nekem már odáig fajult ,hogy már mindent le is szarok... Nem tudom hogy alakult ki nálam ez de egy 2-3 éve biztos ,hogy ez van.
2016. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon pontos leírást adtál és az okát is megtaláltad. Szükséged lenne egy jó pszichológusra,aki ki tud hozni ebből az állapotból,mert később még egyéb problémáid is lehetnek,amiken már nehéz lesz segíteni.
2016. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!