Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki szedett már Olwexya...

Aki szedett már Olwexya antidepresszánst, milyen mellékhatásokat tapasztalt?

Figyelt kérdés
Nekem nem depresszióra, hanem migrén megelőzésére írták fel.
2016. okt. 5. 18:59
 1/3 gömbicica ***** válasza:
0%

FEJ - MIGRÉN

Gyakran kísérik látászavarok, hányás. Se látni, se megemészteni nem akarom azt, ami az életben velem

történik. Olyan helyzet miatt szorongok, amelyben képtelen vagyok egy döntés meghozatalára. Ügy

érezem, elvárásokat támasztanak velem szemben, és bennem kialakuló ellenállás migrén formájában

jelentkezik. Úgy érzem, képtelen vagyok megfelelni. A fejem „túlhevül", és az elérhetetlennek tűnő cél

puszta gondolatától fájni kezd. A fejem egy sistergő kukta, a nyomás majd' szétveti. Konfliktus feszül a

gondolataim, az intellektusom, a személyes igényeim és vágyaim között. Rá kell ébrednem, hogy

menekülök az elől, ami zavar. A migrén szexuális problémákat is takarhat, gyermekkorom óta

felhalmozott elfojtásokról is szó lehet, amelyek most törnek felszínre. Meg kell értenem, ha migrénem

van, a testem üzen számomra: valamit tudatosítanom kellene magamban, változtatnom kell bizonyos

dolgokon, cselekednem kell. Hagyom, hogy az események szabadon áramolhassanak az életemben és

ezért cserébe örömre, békére, harmóniára lelek.


[link]


43. oldal. ajánlom figyelmedbe.

2016. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szedem. Semmilyet.
2016. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás.
2017. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!