Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha vághatnékom van?

Mit tegyek ha vághatnékom van?

Figyelt kérdés
Nagyon arcon csapott egy hír nemrég, és nagyon vágyok arra, hogy megvághassam magam, de nem szeretném, mert nagyon fáj és nem tudom eltűntetni a nyomokat. A másik meg, hogy itthon a szüleim nagyon könnyen kiszúrják, és nagyon elszomorítanám őket, ha megtudnák, hogy ilyet csinálok. Tudnátok olyan dolgokat mondani ami elvonja a figyelmem erről? Előre is köszönöm

2016. okt. 13. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ne legyél egyedül csinálj valamit ami boldoggá tesz:)

és ne vágd meg magad mert az nem megoldás !!

17f

2016. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj egy erdészetbe és vágj fát, fogyatékos.
2016. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En soha nem ereztem ilyet hiszen ez egy olyan ... Gyenge dolog :D annyi minden van amivel elfoglalhatod magad. A borod soga ne tedd ilyennel tonkre. Ha egy normalis baratod lesz es meglatja vagdostad magad biztos meg lesznrola a velemenye .. Es hidd el biztos nem lehet jo folyton takargatni a hegeket. Tolts le a gepre jatekokat. Rajzold. Tanulj. Menj moziba :D
2016. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérlek ne tedd. Hívd el egy barátodat, menjetek bulizni egy jót, vagy kirándulni, vagy csak beszélgetni. Csinálj akármit, ami segít kikapcsolódni.

Én régen vagdostam magam, és baromi könnyű megszokni, hogy ez a válasz minden rosszra. Te is érzed, hogy ez az a pont, ahol megálljt kell parancsolni magadnak. Később pedig, ha visszagondolsz erre, büszke leszel magadra, amiért voltál olyan erős, hogy nem tetted meg :)

2016. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!