Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szipuzás közben láttam egy...

Szipuzás közben láttam egy piros x-et ez azt jelenti amire gondolok? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Szópal a vérnyomásom megemelkedett minden elfolyosodott/hullámzott miközben szívtam azt a szar gázt láttam egy piros x-et.Aztán le is tettem mert azt hittem ez azt jelenti hogy többet ne mert meghalsz.Ilyen okos lenne az emberi agy hogy jelzi hogy mennyi volt elég?.Olyan kommenteket nem kérek hogy ügyes vagy csináld csak tovább,meg hogy drogos kis állat majd beledöglessz.Igen tudom milyen káros meg hogy agysejt pusztító csak kiprobáltam.De ez a vörös x mi lehetett?

2016. nov. 6. 03:04
 1/5 A kérdező kommentje:
illetve olyat is láttam hogy volt egy kör és azon ment körbe körbe egy golyó.Tudjátok mint a mesékbe amikor csillagokat lát a tom :D nagyon durva volt.de többet soha...
2016. nov. 6. 03:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak szimplán be álltál a gáztól és hallucináltál :D :D Én gyógyszere ivástól azt hallucináltam hogy ülök a fotelba a kanapén és két férfi keringőzik xd
2016. nov. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D de én nem így képzeltem el a halucinációt :(.Ez szimplán csak olyan volt mint amikor felmegy nagyon magasra a vérnyomásom és pontozó képet látok...
2016. nov. 6. 03:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most is látok egy piros X-et a jobb felső sarokban.

Lehet meg kéne nyomnom most már tényleg?

2016. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti a piros iksz hogy benned van az X faktor! Jelentkezz az idén az X-faktorba, és hagyd abba a szipuzást.
2017. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!