Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismer valaki Zalaegerszegen...

Ismer valaki Zalaegerszegen egy kiváló pszichiátert nem túl sok pénzért?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam aki meg is hallgat alaposan nem csak gyógyszert ír,meg a pénzt szedi be.

2016. nov. 7. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen sajnos a béka feneke alatt van a szakrendelési pszichiátria... Millei Gyöngyi magánrendelését ajánlották, ha esetleg megkeresed, ird meg a tapasztalatodat. Az árait nem tudom.
2016. nov. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kiváló pszichiáter óccsóér...de hát valamiből neki is meg kell élnie. Különben pszichiáter nem az a meghallgatós típus. Ő orvos, és nem pap. Mit kezdene a te szomorúságoddal? Neki nem az a dolga. Gondolod, ha sokat beszélsz neki, akkor meggyógyulsz?
2016. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nem hallgatna meg alaposan hogyan tudna gyógyszert felírni? Sok pszichiáternek,mint más orvosnak ez a második vagy sokadik munkahelye .
2016. nov. 8. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Én idős hozzátartozómmal jártam a zalaegerszegi pszichiátriára, hát egy katasztrófa. sokórás várakozás után 3 perc egy beteg, futószalagon irja a bogyót az asszisztens, vagy használ, vagy nem, oldja meg a problémát a család. (Hozzátartozóm sem gyógyult meg, meghalt, de ő tényleg nagyon idős volt.)


Nem tudom milyen elmesélős gondjaid vannak. de ha családon belül tudsz támogatást kérni, az a legjobb , ezerszer többet ér, mint a pszichiáter. Amúgy 6-7 ezres óradijért szokták meghallgatni a páciensek panaszait, amit megoldani persze nem tudnak, mert sem a munkahelyi gondjaidat, sem a szerelmi életed bajait, sem az anyagi szorongásaidat, sem a lakásproblémáidat, sem a hozzátartozóiddal kapcsolatos problémákat megoldani nem tudja, csak meghallgatja. A bogyó pedig vegyszer, függőséget okozhat. Szóval inkább baráti-testvéri-szülői segitséggel próbálj meg kimászni, bogyót csak végső esetben szedjél.

2016. nov. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!