Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van baj szerintetetek az...

Van baj szerintetetek az evésemel? Miért váltakozik az étvágyam

Figyelt kérdés
Volt olyan hét hogy nem birtam enni egy teljes napig és az utána való nap is csak 1 szendvicset ettem meg harmadik nap pedig 1 tál pörköltet,kb 4 kilót fogytam. Mostanába nagyon sokat eszek folyton éhes vagyok stb....Rá játszhat az étvágyamra a pánikbetegség is? Úgy jött vissza az étvágyam hogy bevettem 4 xanaxot és akkor egyből elkezdtem enni. Ez beteges hogy ennyire nem birtam enni mi lehet a bajom?

2016. nov. 19. 03:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hülyítőkkel ne gyógyszerelje magát az ember. A téli fényhiány mindenkinél fokozza az éhségérzetet. Sokszor viszont egészen enyhe vírusfertőzések okozhatnak enyhe gyomor-bél hurutot, ami teltségérzettel jár.
2016. nov. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nekem folyton hányingerem volt azért nem ette
2016. nov. 19. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!