Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggelente már 4 hónapja...

Reggelente már 4 hónapja mindig nagyon rosszul vagyok, tudom hogy ennek nem egy egyszerű betegség az oka?

Figyelt kérdés
Szóval már nem tudom mit csináljak, lassan 17 éves leszek, és reggelente gyomorgörccsel, hányingerrel, és szédüléssel megyek iskolába. Voltam vérvételen, nem állapítottak meg semmi különöset belőle. Hétvégén vagy iskolaszüneti napokon teljesen jól vagyok. Nem tudom hogy mondjam el anyámnak, eléggé kiakadt már ezeken a dolgokon, elege van belőle. Már gondoltam arra is hogy magántanuló legyek, és a fontosabb órákra bejárok, régen voltam pszichológusnál is, amikor kisebb voltam, akkor is voltak hasonló problémáim. Nincsenek igen barátaim, csak 1-2 és azok sem az iskolámból. Szóval akármilyen tanácsot elfogadok

2016. nov. 21. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A verkép csak a nagyon durva betegsegeket mutatja ki. pl cukorbetegseg stb... Kerj teljes kivizsgalast, hasi ultrahang, stb minden ami a kezeloorvosod szerint a tunetek kepebe vag. ha minden negativ csak utana menjetek el abba az iranyba hogy ez lelki eredetu.
2016. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges szervi kivizsgálásokkal kínozni magadat, ha hétfőtől-péntekig nem jó, hétvégén meg jó. Azt hiszem teljesen egyértelmű, hogy miért.

Szorongásod van amúgy.

2016. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!