Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre gyakrabban fordul elő velem, hogy összekeverem a betűket meg nem birom felfogni hogy mi van leírva, de a számokkal nincsen bajom. Fáradtság teszi ezt?

2016. nov. 21. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
velem is igy van.nalam szerintem csak atmeneti tunet mert lelkileg sem vagyok rendben es azota van ez..konkretan idegen nyelven a szavakat kiakarom mondani de mintha valami akadalyozna a beszedben..borzaszto.de nemtudok vele mitcsinalni.nem vagy diszlexias?
2016. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy én is ezzel szívok mostanában, nagyon sokszor pl fordítva akarom leírni a szót (angolul pláne) nem tudok róla, hogy diszlexiás lennék, sikeresen elvégeztem az iskolát a helyesírásom se volt pocsék. Nem tudom miért van ez.
2016. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvileg nem vagyok diszlexiás. 11.es vagyok most vettem észre, de magyar szövegeknél is előfordúl. Forráskódot infó órán tökéletesen tudom olvasni hiba nélkül. Ha diszes lennék nem hamarabb ki kellett volna derülnie már 1-2. osztályban?
2016. nov. 22. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!