Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki volt gyermekkorában...

Aki volt gyermekkorában bántalmazva, hogyan dolgozta fel a traumát? Kért szaksegítséget?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kértem segítséget és (így?) nem dolgoztam fel.
2016. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kértem segítséget, de saját erőből feldolgoztam. Majd lelkileg jól kikészítettem azokat akik bántottak, ügyelve arra hogy én még szabályt se sértsek hisz akkor magamat is gyötörtem volna ha meggyűlt volna a bajom a törvénnyel. Komolyan mondom még élveztem is ha kínozhattam a hulladékokat mint macska az egeret mielőtt megeszi.
2016. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztam fel, segítséget sem kérek. Nincs kitől nincs is értelme. Talán az idő majd segít. 13/L
2016. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jártam terápiára, ott ez IS előjött, így aztán sikerült feldolgozni. De azért a kérdés jóval összetettebb, tehát nem kimondottan a bántalmazás miatt kértem segítséget, az csak rész volt a problémahalmaznak, amik miatt felnőttként depressziós és pánikbeteg lettem és bántalmazó kapcsolatban találtam magam.
2016. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!