Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Üdv! 3 éjszaka alatt összesítv...

Üdv! 3 éjszaka alatt összesítve 1 óránál többet nem aludtam. Szerintetek mit csináljak, hogy végre tudjak aludni?

Figyelt kérdés

3 műszakban dolgozom egy gyárnál, 20 éves nő vagyok. mindig gondok voltak többé kevésbé az alvásommal, mikor hogy... valamikor tudtam aludni rendesen, valamikor meg napokig , éjjelente 2-3 órákat. olyan ,hogy egyáltalán semmit nem aludtam, olyan egfyszer -egyszer fordult elő.. de nem így egymás után... nem jön az álom a szememre, nem bírok aludni, pedig már az első, azaz hétfőre virradó álmatlan éjszaka után is holla fáradtan mentem dolgozni reggel 6-ra. Már attól tartok hogy ott esek össze a munkahelyen..

sok lelki gondom volt mostanábnan, összejöttek a gondok és felgyülemlett bennem az összes... telán ezért nem tudok aludni... pedig szedek alvást segítő, gyógyhatású készítményt is...

egyszerűen nem tudom kikapcsolni az agyam éjjel sem, csak pörög, pörög, pörög és pörög...

mit tegyek, hogy végre tudjak aludni?

szerintem ez nem lesz így jó...


2016. nov. 23. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj egy enyhe altatót a háziorvosodtól.
2016. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Két tipp:

1: dolgozz többet és fáradtan majd tudsz aludni.

2: mielőtt elaludnál (nemtudom szoktál-e) ne egyél. mikor lefekszel ne gondolj semmire (legalább próbáld meg)

Üdv Draktata.

2016. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mély levegő relaxáció számolás, és esetleg sport h levezesd a feszültséget vagy beszéld ki mindenkinél más válik be, de semmiképp se terheld túl magad az nem mindenkin segít felfokozott állapotban.
2016. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem hülyeség az, hogy fáradtan tudok majd aludni, mert 3 álmatlan éjjel után elég fáradt vagyok. Se azért köszönöm a tippet. Lehet h sportolni kéne vmit, mert az is stresdz oldó.... De nem Tudom, ahhoz is túl fáradt vagyok, h bármit spprtoljak most.
2016. nov. 23. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyhe altatót kérj a háziorvostól, ezen nem segít sem a fáradtság, sem a sport.

36 éves tapasztalat!

2016. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
frontint vagy xanax segít! Főleg írtad hogy idegesebb vagy és pörög az agyad ez szorongásos zavar. Menj el pszichiáterhez! :)
2016. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!