Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy 26 éves vagyok és egy budapesti átmeneti szállón lakom egy három személyes szobában. Eddig minden szobatársammal jól kijöttem. egyik szoba társamnak szintén pszichés gondjai vannak mint nekem.de vele is kijövök. A gond az hogy egyik szobatársam akivel nagyon jó barátságban voltam.és vagyok is , elküldték, és a helyére jött egy bunkó beképzelt paraszt aki már most elkezdett pattogni meg irányitani. Beszólt hogy csak nem gondolom hogy ő úgy fog aludni hogy a lábam az ő fejével szembe van úgyhogy majd ő átrendezi a telepet. Biztos hogy itt semmi nem.lesz átrendezve , két és fél éve vagyok itt, ő ma jött. Láttam a másik szobatársamon hogy le van meredve, szerintem neki is szólt valamit. Csak az a baj hogy ez a helyzet nekem igy sok mert feszélyezve érzem magam, a szociális munkások pedig nem fognak ezzel foglalkozni. Pedig én mult héten jöttem ki a pszichiátriáról és nyugalom kellene nem egy ilyen személy aki idejöm első nap és rendezkedni Akar. Attól is tartok hogy nem fogom tudni magam megvédeni az új szobatársammal szemben
2016. nov. 23. 23:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Magyon kétségbe vagyok esve
2016. nov. 23. 23:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg átkérni magad másik szobába
2016. nov. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék először kompromisszumot kötni, mert egy idegen láb a fejemnél engem is nagyon zavarna. Ha nem jutunk dűlöre akkor szolnék az orvosomnak, és a szállásadómnak, vagy biztos van a szálláson valamilyen felügyelőség, a betegségemre hivatkozva kérném, hogy csináljanak valamit.
2016. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!