Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tortent velem?

Mi tortent velem?

Figyelt kérdés
Sajnos minden nap buszoznom kell es ma egy igen ocska buszt kaptunk. A mogottem ulo ember kiakarta nyitni az ablakot es kitorte azt, a szilankok pedig ram estek. Nagyon megijedtem es nem tudtam megmozdulni,gomboc lett a torkomba,remegett a labam,nem hallottam semmit es szedultem.Minden fele a szilankok voltak. Egyfolytaba ez a kep ugrik be semmi masra nem tudok gondolni egesz nap. Aztan egy csomo ideig sirtam es a tobbiek nem ertettek miert kell ezen sirnom mert ez semmiseg (bar szerintem nem az). Es amikor jonnom kellett ma ujra haza a busszal alig mertem felszallni ra, remegett a labam es ujra szedultem. Felek a buszozastol.De miert? Esetleg sokkot kaptam vagy mi tortent/tortenik velem? Koszonom elore is a valaszokat

2016. nov. 25. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

sima trauma

ha nem múlik el pár nap alatt egy pszichológus simán rendbe tesz.

mesélt el sok embernek az egészet részletesen ez is segíthet ha újra és újra átéled gondolatban. (feldolgozod)

2016. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pánikroham.
2016. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Panikroham szeruseg, de hajaz egy kicsit valami traumas dologra is.. nem igazan ertek hozza, csak ahhoz amit mar tapasztaltam.
2016. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!