Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem az utóbbi...

Mi történik velem az utóbbi egy hónapban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sokat olvasgattam az interneten, és sok rémisztő dolgot is találtam.

Az utóbbi 1-1,5 hónapban úgy érzem magam mintha nem én lennék, hanem csak egy szétszórt gondolat ami a fejembe kavarog, "kihagy" az agyam, nem érzem magam a helyzet magaslatán egész nap.Összemosodnak majdnemcsak a napok. Mintha eltűnt volna a személyiségem, és cask egy üres cselekvésre alkalmas, de elhagyott test lennék. Kétségbeejtő belegondolni hogy mi ez, mintha kezdene felbomlani az elmém, szörnyű gondolatok gyötörnek, hogyha megpróbálok magamban áskálódni hogy vajon mi lehet ez. Tegnap este egy volt egy pánikrohamom, azthiszem az volt, nemtudom milyen , mivel még sosem volt , de halálfélelmem volt, agyvérzéstől féltem, mintha azt kapnék, halál közeli élmény volt, szerencsére nem tartott sokáig.

Nagyon köszönöm előre a válaszokat.

Szép estét!


2016. dec. 14. 21:14
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Lehet történt veled valami mostanában,ami eddig még soha és nem tudod feldolgozni vagy elfogadni. Szerintem mindenképp beszélj erről valakivel,akiben teljesen mértékben megbízol,akinek kiönthetted a lelked. Ha gondolod írj privátot és remélhetőleg tudok segíteni a problémádban.

2016. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!