Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak szüleim beakarna...

Mit csináljak szüleim beakarnak már ötödjére tenni a pszichiátriára szerintetek normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Sokszor magam alatt vagyok mert beakarnak rakni már ötödjére.Szerintem a szülők 99.9 százaléka nem csinálná ezt.Azért mert sokszor visszakérdezek,meg kötekednek és azt hiszik én kezdeményezek közbe ez nem igaz.Nem szeretnék öngyilkos lenni de totál kivagyok.Szép egy karácsonyom van mondhatom,dehát ez van.Szerintetek sem megoldás az öngyilkosság mert én nem szeretnék az lenn.De a pszichiátria ki készítetette a fél életemet!
2016. dec. 24. 23:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem normális ha egy szülő ezt akarja!
2016. dec. 24. 23:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Vannak ilyen mocskos barmok, az én szüleim is ilyenek. Ők azért fenyegetőztek ezzel, mert lázasan nem akartam iskolába menni, mert előző nap hazaküldtek ugyanilyen betegen. Ők úgy kitudnak csinálni, hogy a végén magadat okolod mindenért. Vadállatok, a hiányzás szóra megbolondulnak.

Nem úgy van az azért, hogy beraknak szerintem. Mondjuk az enyém nyugtatót kevert az italomba, hogy ne zavarjam őket. De pszihiátriára nem tud csak úgy berakni. Ahhoz kell egy korrupt orvos és/vagy kitalált tünetek. Az nem elég, hogy ők mondanak valamit.

Van valami alapbetegséged?

Írd le mi történt! Akár privtban is, segíteni akarok valahogy, bár én sem vagyok jó helyzetben. Sajnálom, hogy valaki ilyen mocskos szülők közé kerül. Nekem például hetekig azt kiabálta az alkoholista apám, hogy "beb..lak a pszihiátriára"! Ahányszor beteg vagyok (nátha, influenza stb.) mindig eljtszák ugyanezt!

Ne magadat okold, mert sajnos én ezt teszem!

2016. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20 éves fiú vagyok de már nem bírom.Amugy Boldog Karácsonyt :)!
2016. dec. 25. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:
20 évesen azért ezt már nem ök döntik el...
2016. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyámság alatt vagy? Ha nem, akkor szépen nem mész és kész!
2016. dec. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A pszichiátriára nem tudnának bevini, szerintem meg csak fenyegetőznek!
2016. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon félek :(((((
2016. dec. 27. 09:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van kedved nyugodtan írhatsz privit! :)
2016. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fognak berakni,meg ez nem így megy,dolgoztam pszichiátrián,alapból nagykorú vagy köteles se vagy elmenni.
2016. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!