Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálja ezt a pszihológ...

Miért csinálja ezt a pszihológusom? (Több lent)

Figyelt kérdés
Szorongás miatt hozzá járok és edigg biztam benne, de a fülembe juttot hogy anyukámat olyanokal bizatja a hátam mögött hogy csinálja azt velem ami miatt szorongásom lett, persze gondolom azért mert anyukám hazudott rólam neki 1-2 dolgot, meg nem is tudja hogy emiatt kell hozzá járnom, mivel anyukám úgy álit be neki mint egy állszent, én meg soha nem mondtam neki hogy mik történtek itthon, mivel még ígyis nagyon szeretem az anyukám, pedig voltak olyan dolgok hogy na nem szép dolgok, meg már nem is nagyon foglalkozik velem, elvileg még tartania kéne a terápiának, de mivel minden héten bejár a sulimba ezért nem is hivott, max akkor jönn oda ha anyukám mondott neki valamit, és akkor is én vagyok a rossz......kb másfél évig jártam egészen tavaly nyár végéig, enyi idő alatt nem kellet volna rájönnie a promlémára? ezt vele kéne megbeszélnem, de már nem tudok bizni benne miután hallotam miket mondot

2017. jan. 9. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig vele kéne megbeszélned...
2017. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pszichológust titoktartás köti, és a sikeres együttműködés feltétele, hogy megbízhass benne.

Ha nem tudsz neki beszélni a gondokról, akkor keress egy másikat.

2017. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
# 2: Nekem az derült ki, hogy itt nem felnőtt terápiáról van szó. Abban az esetben nem is beszélhetne a családtagokkal a pszichológus egyáltalán. A jelek szerint itt inkább iskolapszichológusról van szó, aki értelemszerűen kapcsolatban áll a szülővel is.
2017. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!