Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy vezethetném le a dühömet?

Hogy vezethetném le a dühömet?

Figyelt kérdés

19L

Mindennap feldühitenek az emberek valamivel és ma annyira ideges lettem hogy kezdtem beájulni és még most is érzem hogy bennem van ..sokszor megfordul a fejemben hogy ha megölnék pár embert akkor megnyugodnék valamennyire amugy is utálom az embereket de nem tennék ilyet csak sokszor ez a gondolat megnyugtat


2017. jan. 23. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha földhöz vered a seggedet, az nem segít?
2017. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sportolj, teli lehetsz felesleges energiaval, es ezt igy vezeted le, ha az sem eleg, akkor multivitaminokat is szedhetsz, B6 az jo a idegeknek. Nembaj amit erzel, a lenyeg, hogy tudod ki vagy, es be is vallod magadnak, ezt erove lehet atalakitani, es pozitiv erokent eled majd meg, erosebb ember leszel.
2017. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amennyire csak lehet, ki kell zárni a negatív hatásokat (tehát a hülye embereket) az életedből.

Ezt sajnos nem olyan könnyű megtenni, hiszen a mai társadalmi rendszer összekényszerít mindenféle idiótával, de ha találsz bármilyen egyedül végezhető hobbit vagy tevéknységet, ami egy időre kiszakít a valóságból, akkor az sokat tud segíteni. A feltétlenül szükséges érintkezésen kívül kerülni kell az embereket, és nagyon meg kell válogatni, hogy kit engedsz közel magadhoz. Meg kell tanulni elnyomni az érzéseidet, amikor szükséges, hogy mások retardáltsága miatt ne te szenvedj. Általánosságban véve én is rettenetesen utálom az embereket, valószínűleg még nálad is jobban. Úgy döntöttem, hogy többé nem érdekel mások élete, és hogy ki mit gondol rólam. Nekem csak ez a szemléletváltás tudta megadni a lelki nyugalmat.


22/F

2017. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit elszállva magadtól? Mindenki hülye körülötted mi? Szánalmas perszóna.
2017. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én sem álltam be a sorba, ki nem állhatom ezeket a divatb#zikat :D Magasabb intelligenciád van, mint nekik és éppen ezért csesződsz fel rajtuk olyan hamar. Hiába magyarázol nekik, nem értik amit mondasz, ráadásul még ők néznek hülyének téged.

Én zenét hallgatni, sportolni szoktam, vagy kimenni a kutyámmal a földekre, de már nekem is új módszert kéne keresnem, mert ezek már nem nagyon hatnak, főként, ha az iskolában történik.

2017. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!