Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan ideges vagyok, meg nagyon jelentéktelen dolgokon (pl azon, hogy a párom otthagyta a morzsát az asztalon)képes vagyok úgy felidegesedni, hogy sírok =( Régen nem voltam ilyen magamra se ismerek.

Arra vetek, hogy nem szeretem a munkám, jó hely LENNE egy nyitott személyiségnek,de én mindig is visszahúzódó, csendes típus voltam, most meg állandóan emberekkel foglalkozom, ami lassan felőröl.

Sajnos nem tudok váltani munkahelyet, nem bírom elviselni a kötött munkaidőt, egy helyben ülést az irodában, akkor is ilyen lettem, azért váltottam többször is, ez jó hely, de hogy szembe megyek a személyiségemmel kikészít...


2017. jan. 24. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem pihend jól ki magad.
2017. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!