Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet? Nem értem tényleg...

Mi lehet? Nem értem tényleg valaki magyarázza el.

Figyelt kérdés
Ma voltam pszichologusnal es enyhe depressziom van es kerdezte mi kapcsol ki mondtam a zene hallgatas film nézés es futas, erre beszelgettunk es ugye a vegen javasolta h minden nap csinaljak olyan dolgokat amik felszabaditanak, peldaul kezdjek el ujra futni. Dehat mondtam neki h az kikapcsol (ebbol le vehetne h futok) es hat miert mindja h kezdjek el ujra? Nem ertem.
2017. jan. 27. 17:12
1 2
 1/15 longlife ***** válasza:
Ne törődj vele.Fuss.Amúgy milyen zene kapcsol ki,vagy nyugtat meg?Érdekelne.
2017. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de törődök vele!! Kérlek rendes válaaaaszt!
2017. jan. 27. 17:32
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha depis tüneteket mutatsz talan nem annyira kapcsol ki.

Abból hogy depressziós tüneteket produkálsz neki az jött le hogy már nem futsz és azért van ez.

Szóval a futás mellé kell ezek szerint valami más is. Mert nyilvanvaló, hogy n elég.

2017. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Amikor legutoljára voltam pszichológusnál (még gimiben, most 23 vagyok) szimplán elismételte a fazon ugyan azt amit mondtam neki, csak más szavakkal és ahelyett, hogy bármit javasolt volna, szinte ebből állt az egész "beszélgetés". Szóval szerintem nem olyan vészes, lehet, hogy csak félreértett téged. Legközelebb mond el neki, hogy te nem régen, hanem jelenleg is szoktál futni. A többi meg majd beszélgetésekkor alakul ki, remélhetőleg.
2017. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet mert aztan mondtam h heti 3-4x futok es azt mondta h irigyek meg h Ugyes vagyok
2017. jan. 27. 17:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Vagy csak alapbol azt hiheti h mivel depresszios kedvtelen az ember ezert meg kimozdulni sincs kedve?
2017. jan. 27. 17:55
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezted meg? Azért jársz hozzá, azért ülsz ott. Hihetetlen. Szerintem ő úgy értette hogy nem futsz, de akkor fuss tovább
2017. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt fejtsd ki kérlek,mert nem értem..
2017. jan. 27. 19:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értetlenkedsz itt. Mikor mondta neked, hogy kezdj el újra futni, mondhattad volna, hogy ja hát de te még mindig csinálod. Rosszul emlékezett, megesik néha, ennyi.
2017. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Úgy értettem ahogy a 9-es leírta (7.)
2017. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!