Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyen szerintetek nem...

Tündérhegyen szerintetek nem az van, hogy mindenkit ráállítanak valamilyen antipszichotikumra?

Figyelt kérdés
legalábbis nekem eléggé ez jött át, amíg ott voltam. Annak ellenére, hogy a hely azt hirdeti magáról, hogy "pszichoterápia" így-úgy-amúgy, nagy mennyiségű gyógyszerrel teli nyomják az embereket. Ez ugye nem felel meg a pszichoterápia alapelveinek.

2017. jan. 27. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, pont most írtam ki a kérdést ezzel kapcsolatban, kérlek reagálj rá, írd le te ott mit tapasztaltál! Köszönöm!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__8..

2017. jan. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit gyógyszereznek, vannak akik semmilyen gyógyszert nem kapnak.

Sok függ attól, ki kihez kerül egyénileg, hogy kap-e gyógyszert, hiába közösen beszélik meg az ilyeneket.

Ami nagyon jellemző rájuk, hogy nagyon nagy arányban adják a borderline diagnózist, szerintem amiatt mert az egy biankó diagnózis, abba mindent be lehet nagyjából magyarázni.

2017. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno nem adtak semmilyen gyogyszert.
2017. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam semmilyen gyógyszert a 3 hónap alatt.
2017. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!