Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kis túlzással mindig, mindenho...

Kis túlzással mindig, mindenhol, mindenkitől csak a bunkóságot kapom. Nagyon ellenszenves vagyok az embereknek. Minek éljek így?

Figyelt kérdés

Barátaim nincsenek, hozzátartozók lesz*rnak vagy utálnak, még az anyám is úgy beszél velem sokszor mint egy utolsó senkivel. De máshol is, kivétel nélkül minden emberből ellenszenvet váltok ki. Egy ember volt akiről azt hittem hogy a haverom, hogy legalább ő van, de egyre inkább kezdek rájönni hogy őt se nagyon érdeklem. Annyi hogy ő talán nem utál.


Napról-napra egyre rosszabbul viselem a magányt meg ezt a sok-sok gyűlöletet amit kapok mindenkitől. Nyugtatókon élek már egy ideje mert anélkül nem bírom, pánikrohamok kapnak el. És nagyon úgy néz ki remény sincs a változtatásra, egyszerűen torzultan alakult ki a személyiségem vagy a franctudja, de képtelen bárki is elfogadni. Tipikusan olyan ember vagyok akire ha ránéz az ember mondjuk az utcán egyből megmondja róla hogy nincs vele valami rendbe agyilag, ha meg valakivel beszélgetek annak meg aztán végképp ez lesz a véleménye. És ez itt a baj, sose lesz így normális életem.

Nagyon úgy érzem hogy nekem már csak az öngyilkosság maradt, főleg akkor tör ez az érzés elő belőlem amikor még az anyám is úgy beszél velem mint akit sz*rba se vesz


2017. febr. 4. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen korú fiú vagy?
2017. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, meg fogsz erősödni a sok bántástól. Velem is így viselkedtek, most már kapásból leugatok bárkit, aki bunkó velem. BÁRKIT!
2017. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ok. Na de mit csinálsz te ezekben a helyzetekben amikor ezt váltod ki màsokból?-valami kell hogy legyen.
2017. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, változott valami? Nem kell különösebb dolgot csinália, elég ha csak félénk sajnos. A szemét emberek ezt kihasználják, pedig vissza kell szólnod, mert ez mindig probléma lesz.
2019. jún. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig agyilag nem hiszem hogy probléma van, mert értelmesen írsz. A gond azzal van, hogy Te is rosszakat gondolsz magadról, mert kiskorodban valaki ezt ültette beléd. És aztán egyre jobban te is úgy kezdtél gondolkodni magadról, amit kifelé is vetítettél, az emberek észrevették és kihasználták hogy nem véded meg magad, és egyre jobbam bizonyítást nyertek a magadról alkotott negatív gondolataid. De Te nem az vagy, amit belédsulykoltak, szégyellje magát aki ezt tette veled...
2019. jún. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!