Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás miatti kézremegéssel...

Szorongás miatti kézremegéssel, fulladással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Frontint írtak nekem fel először és citalopramot. Aztán parogent, aztán olanzapint, de semmit sem használt egyik sem. Dokit váltottam, szerinte gyógyszer nélkül is elleszek, azóta rosszabbodtak a tüneteim. Frontinom még van és rudotelem, de hiába veszem be, amíg nem alszok be tőlük, addig remegek és fulladok. :( Mit tudnék kezdeni, hogy jobban legyek? Eddig itt meg ismerősöktől esküszöm jobb tippeket kaptam, mint a dokijaimtól...

2017. febr. 7. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mitől szorongsz? Leginkább azt kéne megszüntetni. Amúgy feküdj le és lazulj el, koncentrálj valami másra.
2017. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
ne szorongj
2017. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A frontin nagyon káros a szervezetre!

A szorongást csak te magad tudod legyőzni, belül! Meg kellene keresned az okát, mi idézi elő, mióta tart, min kellene változtatnod! Az agyad generálja ezeket a tüneteket, tudom, milyen szörnyű... ilyenkor az a fontos, hogy megnyugtasd magad belül, a szorongás hihetetlen dolgokat képes előidézni a szervezetben. Én nem kaptam levegőt, izzadni kezdtem, kivert a víz és szédültem, a baloldalam fájt, olyan volt, mintha elszorították volna a torkom és székelési ingerem volt, plusz rettegtem, hogy összeesek az utcán...nem bírtam felállni, úgy remegtem. Mindezt a pánikroham miatt. 

Vannak nyugtató hatású gyógyteák, az orrodon vedd nyugodtan a levegőt és tudatosítsd magaddal,hogy elmúlik, nem lesz semmi baj! Mindez a fejedben dől el, csak te tudod, megnyugtatni magad! 

levendula, orbáncfű 

[link]

2017. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!