Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már pirománia?

Ez már pirománia?

Figyelt kérdés
Ne bírjak ki. hogy legalább naponta egyszer ne gyújtsak fel valamit. Kényszert érzek rá, általában amikor nagyon ideges vagyok, vagy csak kedvem van hozzá. Imádom a tűz látványát, teljesen izgatott leszek tőle, feltöltődöm energiával, és eltűnik belőlem a feszültség és a stressz, lenyugtat. Olyan ez nekem, mint másoknak a drog. DE "csak" újságokat, zsebkendőket, fakérgeket meg ilyesmiket szoktam felgyújtani, és mindig ügyelek rá, hogy ehogy felgyújtsak valamit, amit nem kéne, vagy amiről továbbterjedhet a tűz, szóval egyáltalán nem vagyok közveszélyes, de mindig van a kabátzsebemben, a nadrágzsebemben vagy a táskámban egy doboz gyufa, hátha adódna egy jó lehetőség vagy ilyesmi. Ez pirománia?
2017. febr. 17. 16:25
 1/4 anonim válasza:
100%

Pontosan ez..

És szerintem rá kéne jönnöd hogy minek a pótlására csinálod ezt..Ebben segíthet egy pszichológus--

2017. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy ilyet:

[link]

Jól néz ki a szobádban és közben le is nyugtat.

2017. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Jó munkaerő lesz belőled. Égni fog a kezed alatt a munka.
2017. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!