Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt a fejem...

Miért érzem azt a fejem tetejében meg a tarkómban hogy remegnem kell? Mit tudok ellene tenni? Többi lent.17/F

Figyelt kérdés
Csak akkor érzem ha nem foglalkozom semmivel pl készülök aludni és már fekszek, vagy unatkozok órán és csak nézek ki a fejemből. Amúgy nagyon jó kedvű mindig mosolygós gyerek vagyok szinte minden hétvégén járok bulizni és fogalmam sincs hogy ez mitől lehet de nagyon ijesztő és rossz érzés. Kicsit stresszes vagyok de nagyon álltalában csak az miatt szoktam stresszelni hogy nincs elég időm azokra a dolgokra amiket egy nap alatt akarok csinálni: tanulás, haverokkal játszás, családdal játszás, olvasás.

2017. febr. 20. 22:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!