Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki depressziós 19....

Lehet valaki depressziós 19. évesen?

Figyelt kérdés
Mit lehet elleni tenne,mert nem szeretnék ilyen fiatalon gyógyszereket szedni...

2017. márc. 4. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Lehet bár van külöbség a tini depi meg az igazi depresszió között. Ha tényleg úgy érzed hogy depressziós vagy keress fel egy pszichológust aki megmondja majd hogy mi a legjobb kezelés neked
2017. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Simán lehetsz 19évesen depressziós. 20 éves lány vagyok és depressziós. Ha rám hallgatsz keressel egy embert akinek elmondhatod gondod bajod anélkül hogy ìtélkezne. Sokat segít :) Nekem is írhatsz nyugodtan.
2017. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ne egyből gyógyszerekkel akard magad kezeltetni, hanem a problémád forrásait, amik kiváltják a depressziód, próbáld meg megszüntetni. Amúgy a pszicholgus sem egyből gyógyszereket ír fel, úgy hogy az is hasznos lehet, ha meglátogatsz egyet.
2017. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

5 évesen is lehet. Ez nem korfüggő.

Nem feltétlenül kell gyógyszereket szedned, az is lehet, hogy néhány beszélgetés egy pszichológussal segítene.

2017. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! ^^

Persze hogy lehet!

Anyukám 12 évesen az volt, de nem ilyen kis depije volt, hanem rendesen!

Szerintem a legjobb ha elmész egy pszichologushoz!

Ők meghallgatnak, segítenek, mielőtt gyógyszereznéd magadat! :$

2017. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!