Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Valakinek volt...

Mi lehet ez? Valakinek volt hasonlo?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintettek mi lehet ez? Mar egyre jobban zavar.


Neha csak igy a semmibol jon elo. Elkezd izzadni a tenyerem majd fura zsibbadashoz hasonlo erzest erzek. Ilyenkor ugy erzem h megfogok halni, mintha panik rohamom lenne.


Ilyenkor ha kicsit setalok, beszelgettek valakivel vagy ha vizet iszok jobban erzem magamat.


Neha pedig nagyon faj a mellkassom. Van hogy arra kellek fel. Neha kevesbe, valamikor meg szinte el elviselhetetlen. (Ilyenkor nincs halal felelem stb...)


Minden 3eve kezdodot. Egyszer majd nem meghaltam a kabitoszertol. Azota vannak ezek az erzeseim. Akkor is halal felelem, zsibbadas volt.


Mar szexnel is elofordul. Ilyenkor mindig meg kell allnom, iszok egy kicsit es utanna jobban vagyok. Mindig azt erzem ilyenkor mintha szivna be az agy.


Mar tobb mint, ket eve nem dolgozok. De az is eleg ha valaki elottem csinalja. Mar akkor is rosszul vagyok.


Voltam orvosnal de azt mondta hogy ez csak vernyomas miatt van.



2017. márc. 6. 02:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig ez bizony pánikbetegségnek tűnik. Sajnos a kábítószer ezt is kihozhatja, akkor is, ha már letetted. Fordulj pszichiáterhez.
2017. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!