Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj? Többi lent.

Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma temettük el a nagymamám. Nagyon közel állt hozzám. Több volt nekem mint mama. De képtelen vagyok sírni. Azt igértem neki vigyázok a családomra. Túl jól sikerült. Nem lesz ebből bajom. Érzem hogy ott van mélyen, de képtelen vagyok sírni sem, pedig a halála után mindenki engem féltett, hogy összeroppanok. Meg is vannak lepődve. Aggódom kicsit. Értelmes válaszokat várok. Köszi. 25/F

2017. márc. 24. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenki mashogy dolgozza fel a gyaszt. Talan meg nem teljesen tudatosult benned ez az egesz. Adj magadnak nehany hetet. Persze nem azt mondom, hogy ha nehany heten belul nem jon rad a bogoroham, akkor baj van, csak figyeld magad addig. Az is lehet, ha mar regota beteg volt es ugy halt meg, hogy te mar reg elengedted. Nem kell, hogy mindenki latvanyosan szenvedjen.
2017. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nincs veled semmi baj, ugyanis nincs helyes és helytelen módja a gyászolásnak. Még nagyon friss az eset, meg kell emésztened, és az bizony időbe telik. A sírás nem minden, az csak egy egyéni reakció, mindenkinél más és más helyzetekben jön elő, nem létezik ilyen, hogy már pedig most sírni KELL. Fel kell dolgozni, és ahogy ez természetesen jön, az a megfelelő módja. Úgy, amilyen te vagy.

Beszélgess erről valakivel, ha úgy érzed segítene.

2017. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!