Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék lelkileg...

Hogyan lehetnék lelkileg erősebb illetve kevésbé sértődékeny?

Figyelt kérdés

Nagyon a szívemre veszem a legapróbb dolgokat szekálódásokat, kritizálásokat, káromkodásokat, beszólásokat... stb. És az mindegy kimondja, bárkitől nagyon rosszul esik és napokig képes vagyok rajtuk rágódni, illetve nemtudok elaludni. Túlságosan is foglalkozok azzal, hogy más ember mit gondol rólam. Még csak azt sem bírom ha valaki méreget a szemével, szugerál.


Én teljesen konfliktus kerülő embernek tartom magam. Osztálytársaimmal, barátokkal kedves vagyok bár próbálok csak felszínes viszonyt fent tartani, hogy ne adjak nekik támadó felületet, de azért elszoktam velük dumálni/hülyülni.


Továbbá én nem is szeretem a társaságot, feszélyez, nemtudok úgy feloldódni. Van párom, és 1-2 barátom akikkel elvagyok. Nem is kell nekem több ember az életembe, sőt egyedül is jól érzem magam.


Szerintem lelkileg gyenge vagyok, túlságosan sértődékeny és ezen szeretnék változtatni de nem megy.

Olyan jó lenne ha letudnám sz.arni a negatív embereket és boldogan tovább tudnék lépni, de sajnos nemtudom hogy tehetném meg.


Tudnátok nekem tanácsokat adni ezzel kapcsolatban?

Előre is köszönöm a segítséget! :)


19/L


2017. márc. 25. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd ha egyszer rendesen pofánbsz az élet, rájösz, hogy apróságokon felesleges rugózni. Vagy lekileg összetörsz és belerokkansz. Amíg a legnagyobb gondod is az, hogy mit gondol a szomszéd lánya, nem fogsz ebből kitörni.
2017. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Te problémád is az emésztésből kezdődik. Nem csak táplálékot eszel, hanem sok mást. Nem tökéletes az emésztésed, ezért az ebből eredő hibák lekötik az agy szabad kapacitásait, ami ahhoz kellene, hogy a boldogságot felismerje. Nem az emberek negatívak, hanem a Te kisugárzásod negatív, és azt vetíted át másokra, mert agyad nem képes helyesen feldolgozni a beérkező információ áradatot.

A boltokban vásárolt agyon tartósított élelmiszerek a felelősek az efféle állapotokért!

2017. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!