Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki hozzám hasonlóan érez?

Van aki hozzám hasonlóan érez?

Figyelt kérdés
Szomorúnak érzem magam minden különösebb ok nélkül, általában a szorongásom miatt, de azt se tudom igazából megfogalmazni hogy mi az, talán az hogy nem merem elhagyni a házat, ez a gondolat idővel enyhül és ahogy enyhül jobb az életminőségem is, de van hogy eszembe jut többször, ilyenkor azt érzem hogy nem vagyok teljesen ép ember, aztán arra is gondolok, hogy a sok szorongásból gyógyszerelés lesz, a gyógyszerek hosszútávon károsak, a károkra újjabb gyógyszerek, a sok gyógyszer halált okoz, ilyen gondolatmeneteim vannak. Van akinek hasonló? :(
2017. ápr. 18. 20:42
 1/2 anonim válasza:
:(
2017. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rosszul érzem magam, mert céltalan az életem. Amikor felneveltek a mesékben és filmekben, mindenhol azt láttam, hogy kedvesek az emberek. Mikor felnőttem rájöttem tízből egy ember kedves, mert olyan világot élünk, ahol elnyomásból leszel sikeres. Soha nem akartam másoknak ártani ok nélkül. Mások pedig még egy ártatlan írásra is próbálnának engem.

Arról álmodom évek óta, hogy találhatok olyat, aki feltétel nélkül képes szeretni. De ilyen sem létezik.

Mi adna okot a boldogságra ezek után?

Akiről azt hittem, hogy képes szeretni is elfordult tőlem, mert nem vagyok sikeres és gazdag. Azt pedig alapfeltételnek kezelte a hölgy, mert anélkül nem méltat ismeretségére.

Mi kellene még ebből az életből? Láttam eleget belőle és nem tetszik.

2017. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!