Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan vényköteles altatót, ami nem okoz függőséget, de alkalomadtán, ha beveszem, tudok vele aludni 8-10 órát?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

szia, nekem most kapásból a difenhidramin jut eszembe, viszont nem tudom milyen néven árulják. üdv!


[link]

2017. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vényköteles nyugtatók mint a xanax vagy a valium is jók alvássegítőnek, de csúnyán rájuk lehet szokni és tompítja a szellemet.


ha mindenképp valami "hatásosat" akarsz, akkor egy pár morzsa kendervirágot ha cigiben vagy pipában elszívsz akkor biztos hogy alszol mint a bunda és úgy ébredsz mint a ma született bárány.

2017. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tiapridalt tudom javasolni.
2017. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehéz erre válaszolni, mivel nem egyformán reagál a szervezetünk a gyógyszerekre. Én pl. a Frontintól teljesen bekábultam, más azonban simán tudja szedni anélkül, hogy napközben is álmos lenne. Rilexet szedtem még, csak alkalomszerűen, ahogy te is szeretnéd, azzal rendben voltam.

Az altatók MIND függőséget okozhatnak, ha azonban csak alkalomadtán veszed be őket, nem lehet gond. Fontos azonban, hogy ezeket csak orvosi ellenőrzés mellett szedd, és soha ne vegyél be az előírtnál nagyobb adagot!

Vagy: próbálkozz citromfű teával, esetleg vény nélkül kapható Valerianával, ami teljesen természetes gyógynövényi szer. Hatásban ezek elmaradnak a gyógyszerektől, de legalább természetesek és nem fogsz rájuk szokni. Nem tudom azonban, mennyire komoly az alvásproblémád, illetve van-e más gond is, vagy csak ez - ennek alapján lehetne megmondani, hogy kell-e gyógyszer, vagy elég lesz a citromfű.

2017. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Függőséget? Passz.ZolEP volt már?
2017. ápr. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ és a tippeket!
2017. ápr. 20. 06:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lendormint szedek ,néha megdobom rivotrillal ha muszály.
2017. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!