Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió jele?

Depresszió jele?

Figyelt kérdés
18 hónapja szültem az első pár hónap nagyon zavaros volt, akartam a babát meg nem is, el akartam hagyni a páromat meg nem is. Csak arra gondoltam hogy inkább elvetettem volna. Ez addig tartott amíg vissza mentem dolgozni ez kb 7 hónapos korába volt. Minden helyre jött. 3 hónapja nem dolgozom itthon vagyok a kicsivel és egy hete kb már egyszerűen nincs türelmem a gyerekhez felemelem rá a hangom anélkül hogy akarjam és folyton letört vagyok szomorú kap el a sírás. Ma a parkba azért kapott el a siras mert láttam egy babát milyen boldog folyton kacagot és az enyém meg nem. Miattam van ez miattam nem kacag? Ez depresszió lenne kene segítséget kérjek? Vagy vannak valami orvosságok vagy nyugtatók mert elég hamar felidegeskedek

2017. ápr. 22. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi olvastam már de kiváncsi voltam ha volt meg valaki ilyen helyzetben
2017. ápr. 23. 18:51
 3/3 anonim válasza:
Ez szülés utáni depresszió valószínüleg, szerintem keress fel egy pszichológust vagy egy család terapeutát.
2017. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!