Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichoterápia mennyire...

A pszichoterápia mennyire hatásos módszer?

Figyelt kérdés
Fizikailag és érzelmileg bántalmaztak csecsemő koromtól egészen 10 éves koromig. Évek óta szenvedek önbizalom hiányban, depressziós is vagyok és folyton fáradt. Elkezdtem járni pszichológushoz, aki azt mondta hogy pszichoterápiára lesz szükségem mert érzelmileg megrekedtnek érez önismereti teszt alapján. Ha valaki volt már ilyen terápián valóban használt ?

2017. máj. 15. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes próbát tenni vele,állítólag tb alapon is mehet.Csak ne 1-2 alkalom után dönts,hogy megéri -e,néhány hónapot biztos rá kell szánnod.A teljes terápia meg akár 2-3 éves folyamat.
2017. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
edzeni kéne ...
2017. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szorongás miatt járok ilyenre, nekem jobb, ha kibeszélem magamból. A kezelések után általában a poklok poklát járom meg a felszakított sebek miatt, de ennek elvileg így kell lennie.
2017. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia nagyon sokféle van, analízistől az integratívig. Az első kevéssé, a második intenzív, nagyon hatékony. A többi változó, közöttük van.
2017. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!