Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin szedése közben lehet...

Frontin szedése közben lehet alkoholt fogyasztani, ha előtte és utána nem veszem be egy darabig?

Figyelt kérdés
Frontin-t szedek, naponta maximum 3x1-et (0,5mg), de van, hogy alacsonyabb dózisban, ha jobban érzem magam. Lesz most egy összejövetel, ahol előfordulhatna az alkoholfogyasztás. A kérdésem az lenne, hogy megoldható lenne úgy biztonságosan, hogy előtte egy darabig nem veszem be a gyógyszert? Ha igen mennyi időnek kell eltelnie az utolsó gyógyszer bevétele és az alkoholfogyasztás között? És utána mennyi idő múlva vehető be újra?

2017. máj. 18. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A betegtajekoztatoban az van hogy gyogyszerre nem lehet inni.. En mar csinaltam, szamtalanszor. De a kerdesedre valaszolva, ha ezt nem akarod megkockaztatni, a gyogyszer felezesi ideje 11,2 ora, tehat 22,4 ora "tisztasag" utan nyugodtan ihatsz :)
2017. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen, nem közvetlen a bevétel után akarok inni, hanem legalább 24 óra elteltével.
2017. máj. 19. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Duplán megszenveded, meglásd.
2017. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2017. máj. 19. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszutavu agykarosodasra gondolt, ami valoban nem kizart, de tudomanyosan NEM tudtak (probaltak) ezt bizonyitani. Igy hivatalosan ilyesmit nem okoz. :)
2017. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég magas adag. én is szedtem frontint, de ennyit nem, és csak rövid ideig mindennap. most az jutott eszembe, hogy ha esetleg elvonási tüneteid lennének aznap, és erre még ráiszol, az nem túl biztató.
2017. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!