Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS. Megfogok halni?

SOS. Megfogok halni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Az előbb nagy wc-n voltam (kb egy órája) és akkor egy pukkanást éreztem a nyakamban, ugyanazt mint mikor elpukkan egy ér vérvételkor. Azóta nagyon pánikolok, nagyon félke, hogy megfogok halni. Azért ez a kategória, mert egyébként pánik beteg vagyok és ha szerintetek nincs baja a nyakamnak, akkor hogy tudnám kezelni ezt a pánikrohamot? Annyira félek, hogy meghalok mert elpukkant egy ér.. :(
2017. máj. 20. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Még élsz,nyugi! :)
2017. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak pánikrohamod van, ne félj. Ha elpukkant volna egy ér a nyakadban, annak már külső nyoma is lenne és rosszul is lennél. Próbálj meg megnyugodni és valami másra koncentrálni, hátha az segít.
2017. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan szedted,hogy elpukkant egy ér?Lehet,hogy csak reccsent egyet a nyakad és te meg bepánikolsz,olyan dolgon,aminek nincs értelme.
2017. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nxakcsigolyák jó hangosan tudnak ropogni, valószínüleg azt hallottad. Ha egy ér pukkant volna el, akkor egyrészt fájna, másrészt elájultál volna mert nem kapna elég oxigènt az agyad
2017. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy ugyanazt a pukkanást éreztem, mint mikor elpukkant vérvételkor egy ér a kezemben. De ha mégis elpukkant az halálos?



Sajnos nagyon hipochonder vagyok. Mindig a legrosszabbra gondolok. Már diagnosztizáltam magamnál rákot is... és rettegtem tőle egy évig. A szüleim nagyon nem szeretnék a pszichológushoz mennék, mert szerintük csak elkönyvelnének hülyének és nem lenne munkám sem többet..

2017. máj. 20. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:

"egyébként pánik beteg vagyok"


Meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Nem fogsz meghalni, csupán pánikbeteg vagy.

2017. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi! Csak reccsent egyet a nyakad, semmi bajod sem lesz.Ha elpattant volna egy ér, nem tudnál levelet írni, sem gondolkodni, sem pánikolni. Eszméletvesztés, aztán halál.Ha ezt el tudtad olvasni, akkor nincs semmi bajod.
2017. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te csak simán hülye vagy.
2017. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,mindenkinem sikerült eddig előbb utóbb!
2017. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!