Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Be vagyok kábulva az antipszic...

Be vagyok kábulva az antipszichotikumtól, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hétfőn több és erősebb antipszichotikumokat kaptam. Eddig semmi bajom nem volt tőlük, ma viszont nagyon tompa vagyok, kábult, mint aki enyhén részeg. Mit tegyek?
2017. jún. 4. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvosoddal.
2017. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, talán számít, hogy egész nap nem ettem semmit.
2017. jún. 4. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Az antipszichotikum zombivá teszi az embert. Főleg, ha annyit be is vesz valaki, amennyit előírnak. A májfunkciódat nézesd meg egy hónap múlva, mert az is megemelkedhet.
2017. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérj soron kívül időpontot, és mondd el, hogy mi a problémád a pszichiáternek.De lehet, hogy csak most kezdett el hatni, és a mellékhatásait érzed.Egy idő után beáll a szérumszint, és elmúlik a kábult érzés.Bár ha nagyon nem jól érzed magad, akkor pszichiáter, és majd ő megmondja mi a teendő.
2017. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csökkentsd le a felére a gyógyszer mennyiségét! Kérj meg valakit, hogy figyeljen rád!Minél hamarabb menj el orvoshoz, de ne indulj el egyedül! Neki is mondj el mindent!
2017. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hét órakor bealudtam, aludtam két órát, és most semmi bajom. Köszi mindenkinek!
2017. jún. 4. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Az antipszichotikumnak sok a lehetséges mellékhatása, de az biztos, hogy nem tompít, nem álmosít. Nem kaptál mellé nyugtatót? Mert annak annál inkább lehet ilyen hatása.
2017. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
De nagyon is tompít, én már a kis adagoktól is álmos voltam, volt okyan nap h nem tudtam a szemem nyitva tartani. Mire szeded? Mert legjobb ezeket a szemeteket eldobni bár attól függ mire szeded mert van olyan h az a veszélyes ha eldobod.
2017. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
altat nagyon is főleg reggel és estefele , vagy ha ledőlsz egy kicsit!
2019. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!