Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzett már valaki késztetést,...

Érzett már valaki késztetést, hogy leugorjon?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi okozza, de ha túrázom a hegyekben, vagy felmegyek magas kilátókba, akkor késztetést érzek, hogy leugorjak a mélybe. Félre ne értsen senki. Nem félek, hogy lezuhanok, hanem attól félek, hogy leugrom. Kapaszkodnom kell, hogy ne ugorjak le. Kényszert érzek, hogy a mélybe vessem magam. Libabőrös leszek és kívánom, hogy érezzem a szelet a bőrömön, ahogy zuhanok és sosem érek le, csak zuhanok a mélybe. Ez kényszerbetegség? Utaztam már néhányszor repülővel és ott nem érzem ezt, szinte imádom ahogy a szél megdobja a gépet (Cessna). Erkélyről vagy tetőről nem érzek késztetést az ugrásra, csak nagyon magas helyekről. Próbáljam ki a kötélugrást vagy az ejtőernyőzést? Ezek segítenének átélnem, hogy ne érezzem többet a kényszert? 25/F

2017. jún. 8. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ejtőernyőzés neked való lenne. Próbáld ki.
2017. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kényszer. Úgy hívják, hogy vonz a mélység. Szerintem sokan vannak így. Akinél erős ez a félelem, nem is megy szakadék szélére. Igen, próbáld ki az ejtőernyőzést!!
2017. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Mentek a zöldek.

Azt meg tudjátok mondani, hogy miért van ez? Mi ennek az oka? Miért vonz a mély?

2017. jún. 9. 00:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább próbáld ki a kötélugrást, ejtőernyőzést és ne semmi nélkül ugorj :D

Szerintem semmi különösebb oka nincs, csak hajt a kíváncsiság. Szerintem ez olyan lehet mint másnál a motorozás, repülés vagy bármilyen hobbi ami kicsit veszélyesebb. Lehet, hogy szükséged van az adrenalinra.

2017. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ment a zöld neked is. :)
2017. jún. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!