Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vegetatív disztóniások, ti...

Vegetatív disztóniások, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
1 éve küzdök ezzel a "betegséggel". Minden kisebb stressz hatására előjönnek a tünetek, és semmire sem vagyok képes olyankor. 2-3 hetet várnom kell, hogy újra jól legyek. Viszont járok mellette pszichológushoz, akit egyébként elég sokan dicsérnek, viszont én ennek ellenére sem érzem jobban magam. Teljesen magam alatt vagyok és úgy érzem sosem jövök ki ebből. Kérdésem: akinek ilyen betegsége van még, annál meddig tart és mit tud ellene tenni hogy minél előbb jól legyen? Esetleg tudtok valami okos tanácsot ajánlani?

#betegség #idegrendszer #vegetatív disztónia
2017. jún. 11. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyen több halat és növényi termékek.Az idegrendszer megnyugtatja és normalizálják ha aktív a menüben élelmiszerek gazdag kálium és magnézium.Kálium és magnézium bőségesen tartalmaznak hajdina, zab, szójabab, sárgabarack, sárgarépa, hagyma, saláta, dió.


Semmilyen esetben a beteg ne fogyasszon alkoholt és a dohányzást, mivel az alkohol és a nikotin sav okozza egyenlőtlenség az idegrendszer.Ahhoz, hogy segít megbirkózni a kellemetlen tünetek, szükséges, hogy elvégzi az eljárást indulatok, mint például a mezítláb járás, ami növeli a stabilitást a immunrendszer és az idegrendszer.Természetesen a legfontosabb dolog az volt, és ma is az - a nyaralás, ami az egyik legfontosabb alapelve a kezelés vegetatív-és érrendszeri dystonia.Anélkül, teljes körű és rendszeres pihenés minden erőfeszítést, hogy megszabaduljon a kellemetlen tüneteket nem fog sikerülni.

2017. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
MagneB6-ot szedek napi szinten, nem tudom hogy az mennyiben segít. Az a baj hogy sokat is sírok emiatt hogy rosszul vagyok és lemaradok eseményekről, úgy érzem rámegy az életemre. Anyukám próbál segíteni de már ő is azt mondogatja hogy ne akarjak a pszichiátriára kerülni. Ilyen betegséggel csak nem dugnak be oda nem? Elvileg nem is betegség ez, legalábbis a pszichiáterem szerint csak egy állapot, de én betegségként tekintek rá.
2017. jún. 11. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mélylélektani módszerekkel kezelnek, és nem javulsz, keressél más terapeutát. Ha éber módszerekkel kezelnek, keressél olyan terapeutát, aki KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi, Ericksoni módszerekkel kezel.
2017. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2017. jún. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!