Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor/mitol lesz majd jobb?

Mikor/mitol lesz majd jobb?

Figyelt kérdés

Nagyjabol egy honapja elkezdtem erezni azt, hogy egyedul vagyok, meg a nagyobb tarsasagokban is egyedul erzem magam. Van egy barati korom akikkel regen nagyon joban voltam, de most azt erzem,hogy egyszeruen a terhukre vagyok es unnak engem, vagy csak szimplan nem erdekli oket, hogy ott vagyok-e, vagy sem. Mar a legjobb baratnommel kapcsolatban is ezt erzem, olyan,mintha mindenki eltaszitana magatol. Nap mint nap rosszkedvem van, mert egyre csak az jar a fejemben,hogy en sokkal jobban szeretem oket,mint amennyire ok kedvelnek engem... Most jon a nyar es biztos hogy egyikuk se fog keresni engem, ha mostanaban programokat terveztem senki nem akart jonni.. nagyon rossz egyedul lenni,mert ugy latszolagosan nem "hagytak el", csak ha pl. latjak hogy rossz kedvem van meg se kerdezik hogy mi a baj.

Annyira szeretnem, ha ennek vege lenne:( ha szimplan le tudnam sz*ni oket vagy valami, de igy fel fogom emeszteni magam a nyaron a sajat gondolataimmal korbezarva..:( Az ongyilkossag meg se fordult a fejemben(de, eljatszottam a gondolattal,hogy mit gondolnanak, ha halott lennek de nem lennek ra kepes mert rettegek a halaltol)

Tudtok valami tanacsot adni, hogy mikepp erezhetnem magam jobban? Mikor lesz ennek vege?:(

16/L



2017. jún. 14. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, keress valódi barátokat.
2017. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Keress új barátokat, csináld a honbbiaid és ott találkozhatsz olyanokkal akik szintén azt csinálják lesz is közös téma.Pl szeretsz túrázni, elmészbolyan helyre és akkor már ott találkozol olyan emberekkel :)
2017. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, de sajnos nincs idom a hobbijaimra az otthonomon kivul mert rengeteget kell tanulnom es itthon sem olyan a helyzet hogy sokat lehessek tavol:(
2017. jún. 15. 14:31
 4/6 anonim válasza:
Így akkor nehéz bármit is tanácsolni, nem vagyok hive a netes ismerkedésnek de ha sikerül itt is tudsz pl barátokat szerezni és chatalni. Csak vigyázni kell Ezert is nem vagyok annyira hive. Előző voltam
2017. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok én is. Ha szeretnél, írhatsz. :)

17/L

2017. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is ugyanígy érzek, de már nem tudom, hogy mi a valóság és mit képzelek be magamnak :(
2017. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!