Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 7 éve tart egy nem meghatározo...

7 éve tart egy nem meghatározott szorongásos problémám, szerintetek mi a perspektíva?

Figyelt kérdés

Kb minden gyógyszer átment rajta,bipolárissal vagyok címkézve,de valójában nagyon erősen szorongok.

Sok orvos,sok kórház,semmi.

Szüleimmel lakom,elviekben szeptembertől 22 évesem egyetemet folytatok. Levelezőset.

Itthon azt mondja az egyik szülőm.hogy tanuljam addig az angol,és majd leteszek egy nyelvvizsgád,meg jogsit időközben.


Kerestem magánkórházat,de alig van "választék" és hát...


Van egy részképzésem,érettségim is,emelt érettségim(2).

De egyszerűen képtelen vagyok utcára menni:ha elmegyek a sarki boltba,utána 4 napot kell "pihenjek",hogy ne fájjon a fejem és ne verjen egyfolytában itthon("nyugalmi helyzetben") a szívem.

Gondolkodtam valami rehabos segélyen,leszázalékoláson,tegnap jutott eszembe,mert hát az utóbbiakat olvasva ti nem gondolkodnátok ezen el?


Nem lehet leírni mindent ide,el se olvasnátok,hosszú lenne...

Amúgy sokszor úgy mennék vhová,de egyszerűen a TESTI TÜNETEIM miatt nem merek,és ezt mindenki bagatellizálja,ezért írtam nagy betűkkel. Ti nem rémülnétek meg,ha a mellkasotok ritmusosan rezegne? sTb...


Szerintetek?


2017. jún. 18. 13:48
 1/4 A kérdező kommentje:
sok mindent elírtam véletlenül
2017. jún. 18. 13:48
 2/4 A kérdező kommentje:

amúgy nincs egy barátom,barátnőm,pedig volt sok barátnőm,mindig egyedül maradok,átlépnek rajtam,vagy behódolok,vagy uralkodok,és az nem tetszik

22/férfi vagyok

2017. jún. 18. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Írod, hogy jártál kórházban, orvosoknál, szedtél gyógyszereket... Pszichológussal volt már dolgod? Ő nem gyógyszereket ad, hanem alapjaiban segít a gyógyulásban. A gyógyszer elnyomja a szorongást, de a kiváltó okot nem szünteti meg. Én a helyedben pszichoterápiára mennék.

2017. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leszázalékoltatás tényleg az utolsó lépés kell legyen. Előtte adj még egy esélyt a gyógyulásnak! Nagyon sok türelemre, akár évekre lesz szükséged, hogy kijöjj ebből, és sok segítségre, támogatásra! V egyél részt egy szorongásoldó pszichoterápián!
2017. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!