Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » En mikor szedtem az antidepres...

En mikor szedtem az antidepresszánst akkor en bátrabb lettem es agresszív, ti rátok hogy hat hatott?

Figyelt kérdés
Fél évig szedtem es annyi mindenkinek beszoltam a fel ev alatt hogy csoda hogy nem vertek meg, pl utcai leszoligatokat úgy elküldtem a bushba hogy orom volt nézni, mar nem szedem es most mar megint félősebb lettem, igazából a depressziómon nem igazan segített azért hagytam abba, nektek bevalnak ezek a gyógyszerek?? F

2017. júl. 29. 09:13
 1/2 wick3d válasza:
mi a neve az antidepresszánsnak, én is vennék, nagyon félös vagyok olyan értelemben, hogy félek az emerektől, de éjszaka képes vagyok erdőben járni egyedül stb
2017. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sertralin Sandoz de ez a gyógyszer eredetileg depresszióra van es csak pszihiater irhat fel ilyet, es nem mindenkire egyformán hat szóval meg ha depressziós lennel es kapnal is ilyet rad lehet másképp hatna, nem lehet tudni.
2017. júl. 30. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!